Na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2021-10-03 13:00 miało miejsce spotkanie Tottenham kontra Aston Villa zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tottenham i Aston Villa wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-03 13:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Tottenham a Aston Villa.

Gole strzelali: P. Højbjerg 27' 1-0 Son Heung-Min O. Watkins 67' 1-1 M. Targett M. Targett 71' 2-1

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 36' Cristian Romero 68'

Żółte kartki Aston Villa: Jacob Ramsey 31'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Tottenham stanie naprzeciw Newcastle, następne spotkania z drużynami Vitesse oraz West Ham natomiast Aston Villa zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Oliver Skipp Jacob Ramsey systematycznie sprawiają wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Tottenham i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.