Aston Villa kontra West Ham, wynik spotkania 1-4

Aston Villa kontra West Ham, wynik 1-4.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Aston Villa i West Ham wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2021-10-31 16:30 na stadionie Villa Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Aston Villa i West Ham.

Gole strzelali: B. Johnson 7' 0-1 D. Rice O. Watkins 34' 1-1 E. Buendía D. Rice 38' 1-2 S. Benrahma Pablo Fornals 80' 1-3 J. Bowen 84' 1-4 M. Lanzini

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 79'

Żółte kartki West Ham: Pablo Fornals 79' Jarrod Bowen 79'

Czerwone kartki Aston Villa: Ezri Konsa 50'

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Brighton i Crystal Palace. Kolejno natomiast West Ham z Genk. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Wolves.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo John McGinn Pablo Fornals nieraz zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska nużące. Trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Aston Villa i West Ham z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Villa Park.