Aston Villa - Manchester City, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2021-12-01 20:15 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Aston Villa a Manchester City.

Pierwsza połowa spotkania między Aston Villa a Manchester City zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Rúben Dias 27' 0-1 R. Sterling Bernardo Silva 43' 0-2 Gabriel Jesus O. Watkins 47' 1-2 Douglas Luiz

Żółte kartki Aston Villa:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley. Kolejno natomiast Manchester City z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Leeds.

Kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nużące. Zdarzają się niezwykłe gole czy asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Aston Villa oraz Manchester City w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Villa Park.