Na stadionie Villa Park miało miejsce spotkanie Aston Villa kontra Manchester United: 2-2

Aston Villa kontra Manchester United wynik meczu 2-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Aston Villa a Manchester United wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-01-15 17:30 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Manchester United.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 6' 0-1 Alex Telles Bruno Fernandes 67' 0-2 Fred J. Ramsey 77' 1-2 Philippe Coutinho 81' 2-2 J. Ramsey

Żółte kartki Aston Villa: Lucas Digne 27'

Żółte kartki Manchester United: Nemanja Matić 31' Bruno Fernandes 46'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter spotkania - David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Aston Villa stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Leeds i Newcastle a Manchester United podejmie Brentford. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Middlesbrough.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Lucas Digne Nemanja Matić nieustannie gwarantują kapitalnym fanom wiele emocji. Cieszące oko zmagania między drużynami bywają nader zażarte, rzadko okazuje się, iż są to zmagania drętwe. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty oraz bramki gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Aston Villa i Manchester United w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Villa Park.