Dnia 2022-02-13 14:00 na obiekcie St. James' Park odbył się mecz Newcastle kontra Aston Villa zakończony wynikiem 1-0

Newcastle kontra Aston Villa, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle i Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Newcastle i Aston Villa.

Gole strzelali: K. Trippier 35' 1-0

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 39' Dan Burn 66' Jonjo Shelvey 82'

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 42' Douglas Luiz 89' Jacob Ramsey 90' Leon Bailey 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Brentford i Brighton natomiast Aston Villa zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Southampton.

Liczna grupa fanów śledzi pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Joelinton John McGinn często zapewniły wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania statyczne. Regularnie natrafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Newcastle i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St. James' Park.