Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie Selhurst Park odbył się mecz Crystal Palace kontra Aston Villa: wynik końcowy 3-1

Crystal Palace kontra Aston Villa, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Crystal Palace i Aston Villa wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Crystal Palace a Aston Villa.

Gole strzelali: O. Watkins 5' 0-1 L. Bailey W. Zaha 7' 1-1 O. Édouard W. Zaha 58' 2-1 J. Mateta 71' 3-1 T. Mitchell

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 39' Jeffrey Schlupp 75'

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 36'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace stawi czoła Oxford United, następne spotkania z drużynami Manchester City i Brentford. Kolejno natomiast Aston Villa z Bolton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Arsenal.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Wilfried Zaha John McGinn nieprzerwanie zapewniają kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż zmagania męczą fana. Obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Crystal Palace i Aston Villa w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.