Spotkanie Aston Villa vs West Ham zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Villa Park dnia 2022-08-28 13:00

Dnia 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Villa Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Aston Villa a West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania między Aston Villa oraz West Ham wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Pablo Fornals 74' 0-1 D. Rice

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 57' Boubacar Kamara 79'

Żółte kartki West Ham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Aston Villa stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Leicester a West Ham z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz FCSB.

Wierni kibice śledzą interesujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Matty Cash niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki między piłkarzami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nie są interesujące. Wielokrotnie trafiamy na zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League. Aston Villa oraz West Ham i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Villa Park.