Mecz Aston Villa vs Manchester City, wynik końcowy 1-1

Aston Villa vs Manchester City zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Aston Villa i Manchester City wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-03 16:30 na stadionie Villa Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 50' 0-1 K. De Bruyne L. Bailey 74' 1-1 J. Ramsey

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 26' Lucas Digne 71'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Southampton i Leeds natomiast Manchester City z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Borussia Dortmund.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Matty Cash raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Aston Villa i Manchester City i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Villa Park.