Dnia 2022-08-31 18:30 odbyło się spotkanie między Arsenal i Aston Villa - wynik końcowy 2-1

Arsenal - Aston Villa wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Arsenal a Aston Villa wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-31 18:30 na stadionie Emirates Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Arsenal a Aston Villa.

Gole strzelali: Gabriel Jesus 30' 1-0 Douglas Luiz 74' 1-1 Gabriel Martinelli 77' 2-1 B. Saka

Żółte kartki Arsenal: Martin Ødegaard 39' William Saliba 48'

Żółte kartki Aston Villa: Jacob Ramsey 13' Ezri Konsa 54' John McGinn 68'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter spotkania to Robert Jones, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Arsenal stawi czoła FC Zurich, następne spotkania z drużynami Everton i PSV Eindhoven a Aston Villa zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Leeds.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Martin Ødegaard Jacob Ramsey raz za razem zapewniły kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty czy bramki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Arsenal oraz Aston Villa w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Emirates Stadium.