Spotkanie Leeds - Aston Villa, wynik 0-0

Leeds - Aston Villa 0-0. W dniu 2022-10-02 15:30 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Leeds a Aston Villa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leeds i Aston Villa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Leeds: Luis Sinisterra 26' Marc Roca 35' Rodrigo 39' Luis Sinisterra 48' Robin Koch 83'

Żółte kartki Aston Villa: Ludwig Augustinsson 6' Leon Bailey 64'

Czerwone kartki Leeds: Luis Sinisterra 48'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter meczu to Stuart Attwell, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Leicester. Kolejno natomiast Aston Villa z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Fulham.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Luis Sinisterra Ludwig Augustinsson systematycznie sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się wyśmienite gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to mecze drętwe. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Leeds i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Elland Road.