Mecz Fulham - Aston Villa, wynik 3-0

Fulham - Aston Villa 3-0.

Pierwsza część spotkania między Fulham oraz Aston Villa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Fulham oraz Aston Villa.

Gole strzelali: H. Reed 36' 1-0 A. Mitrović 68' 2-0 T. Mings 84' 3-0

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Aston Villa: Leon Bailey 57' Tyrone Mings 60'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Aston Villa: Douglas Luiz 62'

Główny arbiter spotkania - Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Manchester United natomiast Aston Villa z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Manchester United.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Leon Bailey nierzadko zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, rzadko bywa, że widowiska nudzą. Stale trafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Fulham oraz Aston Villa oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Craven Cottage.