Tottenham kontra Aston Villa, wynik meczu 0-2

W dniu 2023-01-01 14:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Tottenham oraz Aston Villa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Tottenham a Aston Villa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: E. Buendía 50' 0-1 O. Watkins Douglas Luiz 73' 0-2 J. McGinn

Żółte kartki Tottenham: Cristian Romero 28' Clément Lenglet 31' Ben Davies 37' Yves Bissouma 59'

Żółte kartki Aston Villa: Tyrone Mings 56' Ezri Konsa 66' Calum Chambers 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia meczu to John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Portsmouth oraz Arsenal a Aston Villa podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Stevenage oraz Leeds.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Cristian Romero Tyrone Mings często gwarantują fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Tottenham oraz Aston Villa i ich udział w Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Tottenham Hotspur Stadium.