Dnia 2023-01-21 15:00 miało miejsce spotkanie między Southampton oraz Aston Villa zakończone wynikiem 0-1

Southampton - Aston Villa wynik 0-1. W dniu 2023-01-21 15:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Southampton oraz Aston Villa.

Pierwsza połowa spotkania między Southampton a Aston Villa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: O. Watkins 77' 0-1 Douglas Luiz

Żółte kartki Southampton: Lyanco 13'

Żółte kartki Aston Villa: Douglas Luiz 64' Álex Moreno 82'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania to Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Southampton stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Newcastle natomiast Aston Villa podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Arsenal.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Lyanco Douglas Luiz nieustannie gwarantują swoim entuzjastom wiele emocji. Niesamowite zmagania między graczami są nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska nudne. Nieustannie zdarzają się nieczyste faule, efektowne gole i asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League. Southampton oraz Aston Villa i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. Mary's Stadium.