Na stadionie Villa Park odbyło się spotkanie pomiędzy Aston Villa i Newcastle - końcowy wynik 3-0

Aston Villa vs Newcastle 3-0. W dniu 2023-04-15 11:30 na stadionie Villa Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Aston Villa a Newcastle wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: J. Ramsey 11' 1-0 O. Watkins O. Watkins 64' 2-0 Álex Moreno O. Watkins 83' 3-0 J. Ramsey

Żółte kartki Aston Villa: Jhon Durán 90'

Żółte kartki Newcastle: Fabian Schär 22'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania to John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Aston Villa stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Fulham i Manchester United natomiast Newcastle zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Southampton.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Jhon Durán Fabian Schär raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wiele wspaniałych emocji. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader zajadłe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. Stale obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Aston Villa i Newcastle jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Villa Park.