Back to Top

Fani klubu Aston Villa

Mecz Arsenal vs Aston Villa zakończony wynikiem 0-2

Wczorajszy mecz Premier League pomiędzy Arsenal a Aston Villą na Emirates Stadium zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, drużyna z Villa Park skutecznie wykorzystała okazje i odniosła triumf na wyjeździe. Mecz odbył się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30, w ramach 33. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy Manchester City kontra Aston Villa, wynik 4-1

Manchester City vs Aston Villa, wynik meczu 4-1

W meczu 31. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Manchester City i Aston Villa, który odbył się 3 kwietnia 2024 roku na Etihad Stadium, zespół gospodarzy okazał się zdecydowanie lepszy, pokonując rywali 4-1. Mecz ten dostarczył wiele emocji, a kibice mogli podziwiać efektowne akcje i bramki obu ekip. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów z tego spotkania.

Mecz pomiędzy Aston Villa vs Brentford, wynik 3-3

Aston Villa vs Brentford, wynik meczu: 3-3

W emocjonującym starciu drużyn Aston Villa i Brentford, rozegranym w ramach 32. kolejki Premier League na stadionie Villa Park, kibice mieli okazję obejrzeć prawdziwe show piłkarskie. Mecz zakończył się remisem 3-3, a wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie 1-0. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 14:00, pozostawiło wielu fanów z zapartym tchem do samego końca.

Mecz pomiędzy Aston Villa - Wolves wynik spotkania 2-0

Spotkanie Aston Villa vs Wolves, wynik końcowy 2-0

W ostatnim spotkaniu 30. kolejki Premier League drużyna Aston Villa podejmowała u siebie ekipę Wolves. Mecz rozegrany na Villa Park zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Bramki padły zarówno przed przerwą, jak i po niej, ustalając ostateczny wynik tego starcia, które miało miejsce 3 dni temu o godzinie 17:30.

West Ham - Aston Villa wynik 1-1

Dnia 2024-03-17 14:00 na obiekcie London Stadium odbył się mecz między West Ham oraz Aston Villa zakończony wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami West Ham i Aston Villa, rozegrany na London Stadium, zakończył się remisem 1-1. Mimo prowadzenia 1-0 po pierwszej połowie, żadna z ekip nie zdołała zapewnić sobie pełnej zdobyczy punktowej podczas 29. kolejki Premier League, która odbyła się wczoraj o godzinie 14:00. Obydwie drużyny zaprezentowały się z determinacją, co zaowocowało emocjonującym widowiskiem na boisku.

Aston Villa kontra Tottenham, wynik końcowy 0-4

Spotkanie Aston Villa - Tottenham, wynik 0-4

Wczorajszy mecz pomiędzy Aston Villa a Tottenhamem toczył się w ramach 28. kolejki Premier League na stadionie Villa Park. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to druga część spotkania okazała się być niezwykle emocjonująca. Tottenham zdominował grę i ostatecznie zwyciężył 4-0, zapewniając sobie cenne punkty. Mecz odbył się o godzinie 13:00, 10 marca 2024 roku.

Luton - Aston Villa, wynik końcowy 2-3

Spotkanie pomiędzy Luton i Aston Villa zakończone wynikiem 2-3 dnia 2024-03-02 17:30 na stadionie Kenilworth Road

W minioną środę, 2 marca 2024 roku, na boisku Kenilworth Road odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Luton i Aston Villa. Zespoły stoczyły zaciętą walkę, która zakończyła się zwycięstwem gości 3-2. Już pierwsza połowa dostarczyła wielu emocji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Aston Villi 2-0. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej szczegółów z tej pełnej zwrotów akcji potyczki w ramach 27. kolejki Premier League.

Mecz pomiędzy Aston Villa vs Nottingham Forest, wynik 4-2

Mecz Aston Villa kontra Nottingham Forest na stadionie Villa Park: wynik końcowy 4-2

W sobotnie popołudnie na stadionie Villa Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Aston Villa i Nottingham Forest w ramach 26. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-2, którzy od pierwszej połowy narzucili swój styl gry, prowadząc 3-1 na przerwę. Emocjonujące starcie było doskonałą rozrywką dla kibiców, którzy mogli podziwiać skuteczne akcje obu zespołów.

Fulham - Aston Villa 1-2

Mecz Fulham - Aston Villa zakończony wynikiem 1-2

W miniony czwartek na stadionie Craven Cottage w ramach 25. kolejki Premier League doszło do starcia pomiędzy drużynami Fulham i Aston Villa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Aston Villi 2-1, po emocjonujących 90 minutach, które dostarczyły kibicom wiele niezapomnianych momentów. Mecz odbył się 17 lutego o godzinie 15:00, a efekty tego starcia wciąż budzą wiele emocji wśród fanów obu zespołów.

Mecz Aston Villa - Manchester United, wynik końcowy 1-2

Aston Villa kontra Manchester United, wynik spotkania 1-2

W meczu 24. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Aston Villa a Manchesterem United padł wynik 1-2. Spotkanie rozegrane zostało w Villa Park, a goście zdołali objąć prowadzenie 1-0 jeszcze przed przerwą. Ostatecznie to zawodnicy United sięgnęli po zwycięstwo, pokonując drużynę gospodarzy. Mecz odbył się dokładnie 1 dzień temu o godzinie 16:30, czyli 2024-02-11.