Spotkanie między Aston Villa i Leeds zakończone wynikiem 3-3 dnia 2022-02-09 20:00

Dnia 2022-02-09 20:00 na stadionie Villa Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Aston Villa a Leeds.

Pierwsza część spotkania między Aston Villa a Leeds zakończyła się wynikiem 3-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

 

Gole strzelali: D. James 9' 0-1 Rodrigo Philippe Coutinho 30' 1-1 M. Cash J. Ramsey 38' 2-1 Philippe Coutinho J. Ramsey 43' 3-1 Philippe Coutinho D. James 45' 3-2 Diego Llorente 63' 3-3

Żółte kartki Aston Villa: Ezri Konsa 70' Ezri Konsa 87' Matty Cash 90'

Żółte kartki Leeds: Stuart Dallas 44' Daniel James 80' Rodrigo 90'

Czerwone kartki Aston Villa: Ezri Konsa 87'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Brighton i Southampton natomiast Leeds zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Tottenham.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi ciekawe poczynania ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Ezri Konsa Stuart Dallas wielokrotnie sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy idealne bramki czy asysty, nieczyste faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między graczami z ligi są zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Aston Villa i Leeds i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Villa Park.