Aston Villa vs Brentford, wynik meczu: 3-3

W emocjonującym starciu drużyn Aston Villa i Brentford, rozegranym w ramach 32. kolejki Premier League na stadionie Villa Park, kibice mieli okazję obejrzeć prawdziwe show piłkarskie. Mecz zakończył się remisem 3-3, a wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie 1-0. Spotkanie, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 14:00, pozostawiło wielu fanów z zapartym tchem do samego końca.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Aston Villa a Brentford

Aston Villa podejmowała na swoim stadionie Villa Park drużynę Brentford w ramach 32. kolejki Premier League. Mecz odbył się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Sędzią głównym spotkania był Salisbury Michael z Anglii.

Sprawozdanie z meczu

Na urokliwym Villa Park zainaugurowano starcie między Aston Villą a Brentford. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, co zaowocowało bramką O. Watkinsa w 38. minucie po asyście J. McGinna, dającej prowadzenie 1-0 do przerwy.

Po wznowieniu gry po przerwie to kolejny gospodarz, M. Rogers, zdobył bramkę w 46. minucie, poszerzając prowadzenie na 2-0. Jednakże Brentford nie zamierzał się poddać i odrobił straty - M. Jørgensen trafia do siatki w 59. minucie, zmniejszając wynik do 2-1.

Niespodziewanie goście odwrócili losy spotkania w swoją stronę - B. Mbeumo doprowadził do remisu 2-2, asystując przy bramce Sergio Reguilóna, który ponownie wpisał się na listę strzelców w 68. minucie, ustalając wynik na korzyść Brentford wynikiem 2-3.

Niezwykle emocjonujące starcie nie zawiodło kibiców na Villa Park, a emocje sięgnęły zenitu w 80. minucie, kiedy O. Watkins ponownie trafił do bramki, zapewniając Aston Villi remis 3-3.

W końcówce spotkania emocje sięgnęły zenitu, a obie drużyny zaczęły nerwowo grać, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. Dla gospodarzy kartki obejrzał Diego Carlos w 84. minucie oraz Douglas Luiz w doliczonym czasie gry. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali Mikkel Damsgaard w 42. minucie oraz Yoane Wissa w 53. minucie.

Pomimo wzmożonej walki żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki, a mecz zakończył się remisem 3-3. W emocjonującym widowisku brakowało jedynie kartek czerwonych.

Co za mecz! Kibice mogli cieszyć się z wielu bramek, zwrotów akcji i wyrównanego widowiska. Następne mecze dla Aston Villi to starcia z Lille oraz Arsenalem, natomiast Brentford zmierzy się z Sheffield Utd, Luton oraz Evertonem. Premier League wciąż dostarcza nam niezapomnianych emocji!