Mecz Newcastle vs Aston Villa zakończony wynikiem 4-0

Po pierwszej połowie meczu między Newcastle a Aston Villa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Newcastle oraz Aston Villa.

Gole strzelali: C. Wilson 45' 1-0 C. Wilson 56' 2-0 K. Trippier Joelinton 59' 3-0 M. Almirón 67' 4-0 C. Wilson

Żółte kartki Newcastle: Joelinton 65'

Żółte kartki Aston Villa: Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia meczu - Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Newcastle zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Chelsea. Kolejno natomiast Aston Villa zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Brighton.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Joelinton Ollie Watkins nierzadko zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki między zawodnikami okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego też warto oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Newcastle oraz Aston Villa oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.