Mecz Aston Villa - Everton zakończony wynikiem 2-1

Aston Villa - Everton wynik 2-1. W dniu 2022-08-13 11:30 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Aston Villa a Everton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Aston Villa oraz Everton wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Ings 31' 1-0 O. Watkins E. Buendía 86' 2-0 O. Watkins L. Digne 87' 2-1

Żółte kartki Aston Villa: Philippe Coutinho 29' Lucas Digne 49' Danny Ings 75' Ashley Young 90'

Żółte kartki Everton: Tom Davies 43'

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Aston Villa stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Bolton i West Ham. Kolejno natomiast Everton podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Fleetwood Town i Brentford.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Philippe Coutinho Tom Davies nieraz zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe bramki czy asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Aston Villa oraz Everton i ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Villa Park.